Diskotéky, svatby, svatební party, firemní večírky, karaoke, vybavení diskoték

                                                                                                                                                          

 
Kdykoliv & Kdekoliv


Svatba je jedna z nejdůležitějších chvil ve Vašem životě. Svatbu dlouho plánujete a těšíte se na ni a určitě chcete,  aby byla dokonalá po všech stránkách.

K tomu patří i správná svatební hudba.

 

    

 

 


 
Vaše svatební párty je něco víc než jen běžná diskotéka a zaslouží si něco víc než jen Vašeho kamaráda s pár MP3 soubory v počítači, byť Vám z kamarádství zahraje zadarmo nebo za pár korun. Jako specialisté na svatební párty Vám můžeme  nabídnout opravdu široký hudební repertoár i bonusy, které jistě oceníte.
 
Na svatbě je důležité, aby DJ nebo kapela správně vycítili  momentální náladu a dokázali správně odhadnout ideální hudební mix podle složení hostů. Obzvlášť na svatbě je věková skupina hostů velmi různorodá - od dětí až po starší svatební hosty. Není totiž důležité jen to, co se hraje, ale i to, jakým způsobem dané písně následují po sobě. Všechno má své zákonitosti, které zkušený DJ na svatbě dobře zná.

 
 

      

 

Naše bonusy pro Vaši svatební párty:


Každá svatba je sama o sobě finančně náročná, a tak si neúčtujeme žádné náklady na dopravu do vzdálenosti 100km okolo Prahy.
S dostatečným časovým předstihem přijedeme na místo konání svatební párty, vše do 20 minut zapojíme a svatební párty bude moci začít. Speciálním hudebním blokem a soutěžemi je možné zabavit i děti pozvaných hostů a svatebčanů, pro které bývají svatby spíš nudné. Jako specialisté na svatbu působíme nejen v regionu Praha, ale kdekoliv po celé České republice. Jsme otevření všem Vašim požadavkům a přáním.


Mailem, po telefonu, případně na osobní schůzce si domluvíme všechny detaily Vaší svatební párty, probereme Vaše požadavky a daná přání. Společně vybereme hudbu na Váš novomanželský tanec a sami si určíte, jaký hudební žánr by měl na Vaší svatební párty převládat.

Tip pro Vás:


Svatba je pro Vás velký den, který si zaslouží víc než pouhý průměr. Ze zkušenosti bohužel víme, že ne každý, kdo má dvě reprobedny a pár MP3 z internetu je ten pravý diskžokej na Vaši svatbu, který má úroveň a umí vystupovat před publikem. Proto volte zlatou střední cestu, drahé svatební agentury zajistí hudbu, ale za těžký peníz, diskžokej amatér za málo peněz málo muziky. Jak moc chcete, aby se na Vaši svatbu vzpomínalo jako na něco výjimečného?

Vybírejte opravdu pečlivě. SVATBU NENÍ MOŽNÉ ZOPAKOVAT ! A ve chvíli, kdy je DJ nebo kapela tím hlavním zdrojem zábavy, není většinou moc možností, jak takovou akci zachránit, v případě, že to není dobré. 
 

Jedním z velkých omylů nevěst a ženichů je představa, že když si navybírají MP3ky, které mají rádi, bude na svatbě úžasná zábava. Ano, může se to podařit, ale často bývají tito novomanželé zklamáni z toho, že se ostatním svatebčanům nelíbí přesně ty hity, které mají rádi oni sami. Co teď s tím ? Notebook je naprogramovaný, písničky nachystané a hosté se tak nějak nebaví podle plánu...
Dobrý a zkušený DJ dokáže roztancovat všechny. Někteří svatebčané jsou sami překvapeni, na co všechno tancují. 

 

Někteří z Vás možná váhají, jestli je lepší na svatbě či plese DJ nebo živá hudba - kapela.
DJ na svatbě nebo firemní akci může průžněji reagovat na dané složení hostů má širší repertoár, přece jen kapela v jakémkoliv složení nemůže zahrát všechno.
Diskžokeje na firemní akce, plesy nebo svatební večírky nelze srovnávat s DJ pro teenagery. Na tyto akce je profesionální DJ více než vhodný. Profesionál umí nejen dobře zahrát jakémukoliv publiku, ale musí mít také kultivovaný mluvený projev. 

 
 
 

        Výhody DJ:  • DJ je výrazně méně finančně náročný než kapela
 • DJ nepotřebuje dělat přestávky a hudba může hrát nonstop
 • DJ umí hrát i potichu jen pro podtržení slavnostní atmosféry
 • DJ umí rychle reagovat na náladu hostů
 • DJ má mnohem širší repertoár a hraje Vám i na přání
 • DJ s Vámi může dělat i různé zábavné soutěže
 • DJ zabere méně místa než kapela, máte tak více prostoru na tanec
 • DJ naštěstí nemůže zpívat falešně

 
A kolik to tedy celé bude stát?


Svatební párty obvykle začíná v 18 hodin a trvá do zhruba 2 hodiny ranní.
Cena je konečná a činí 6 900 korun bez dalších skrytých doplatků.
Za tuto cenu získáte kompletní servis.
 • prodloužení hudební produkce po půlnoci bez poplatku navíc
 • 6Kč doprava na místo konání kdekoliv v ČR do 50 km od Prahy doprava zdarma
 • profesionální zvuková a světelná aparatura
 • příprava programu pro hosty
 • osobní schůzka nebo konzultace po emailu či telefonu 
 • hudební žánr dle Vašeho výběru


 

Info@partymania.cz


Tel: 777 847 706  


 

         

 
 

 2009 - 2024 © Partymania.cz - vytvořil: Dokonalý web
Pokud máte zájem vyměnit si odkaz, prosím, napište nám na email, viz. sekce kontakty.
Výměna odkazů: www.diskocentrum.cz    www.seznam.cz,   www.centrum.cz,   www.atlas.cz,   Cestovní a zážitková agentura

     
Eventtour Cestovní a zážitková agentura Specialista na námořní plavby

     
ALBION Group, a.s. je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě, SEO Rozcestník .: EM-LINKS :.erozcestnik.czeuhromada.czkatalog-namiste.czkatalogseo.czkatalog zdarmaportal-katalog.czseolinkovnik.cz Rockmag.cz - rockový portál