Diskotéky, svatby, svatební party, firemní večírky, karaoke, vybavení diskoték

                                                                                                                                                          

 

                  DĚTSKÁ PÁRTYMyslíte si, že uspořádat akci nebo diskotéku pro děti je složité? Spoustu starostí nyní můžete hodit za hlavu. S profesionálním moderátorem a diskžokejem v jedné osobě to bude hračka a navíc za rozumnou cenu!


Děti jsou naše radost, a tak pro ně chceme jen to nejlepší. Zároveň jsou velmi hravé, rádi tančí a také soutěží. To všechno lze spojit dohromady a vytvořit pro ně  dětskou párty, oslavu Dne dětí, velkou oslavu narozenin, Mikulášskou besídku nebo karneval. Stačí vám k tomu pouze zkušený profesionální diskžokej a moderátor v jedné osobě.

Není nic krásnějšího než rozzářené dětské oči. Na dětské diskotéce se Vaše ratolesti doslova vyřádí. Spousta známých písniček je rozezpívá a roztančí. Budou šťastné, že se jim podařilo vyhrát nějakou drobnost v lehkých soutěžích, pobaví se při kvízech a užijí si zábavu s nafukovacími balónky a zvířátky z tvarovacích balónků.

          V současné době pro Vás můžeme dodat kromě diskotékové dětské párty, mnoho zajímavých atrakcí pro Vaše párty:Pěnová Show                    Malování na obličej             Karaoke Show

         


Modelovaní balónků                           Nafukovací zábava

              

Bonus pro Vás:

Ze zkušeností víme, že rozpočty na dětské akce nebývají veliké, a proto si neúčtujeme  žádné náklady na dopravu. S dostatečným časovým předstihem přijedeme, vše do 20 minut zapojíme a zábava bude moci začít.
Na dětské diskotéce dostanou ti nejmenší zdarma nafukovací balónky a nebude chybět ani oblíbený sladký déšť z bonbonů.
Dle dohody lze na Vaše přání zajistit také svítící náramky, které děti doslova zbožňují nebo vystřelovací papírové konfety, které se rozletí vzduchem a děti mezi nimi budou moci poskakovat, jako mezi padajícími sněhovými vločkami.
 

Kolik to tedy bude stát?


Dětskou diskotéku můžete mít už od 4 tisíc korun. Cena dětské diskotéky, karnevalu nebo dětské besídky se odvíjí od délky akce, množství očekávaných dětí a Vašich konkrétních požadavků.


Bližší informace na dotaz...zde


 

  

 2009 - 2023 © Partymania.cz - vytvořil: Dokonalý web
Pokud máte zájem vyměnit si odkaz, prosím, napište nám na email, viz. sekce kontakty.
Výměna odkazů: www.diskocentrum.cz    www.seznam.cz,   www.centrum.cz,   www.atlas.cz,   Cestovní a zážitková agentura

     
Eventtour Cestovní a zážitková agentura Specialista na námořní plavby

     
ALBION Group, a.s. je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě, SEO Rozcestník .: EM-LINKS :.erozcestnik.czeuhromada.czkatalog-namiste.czkatalogseo.czkatalog zdarmaportal-katalog.czseolinkovnik.cz Rockmag.cz - rockový portál